Doktor Lechosław Budzyński chirurg ogólny. Obecnie zajmuje się  medycyną estetyczną i małą chirurgią. W swojej praktyce posługuje się technikami elektrochirurgii, skleroterapii, kriochirurgii i krioterapii proktologicznej , szczególnie w zakresie leczenia niewydolności splotów hemoroidalnych i szczelin odbytu.  

Od 2001r. wykorzystuje w swojej praktyce w szerokim zakresie kwas  hialuronowy jako miejscowy wypełniacz, jak również w technikach mezoterapeutycznych i wolumetrycznych. Od kilku lat stosuje mezoterapię mikroigłową - nowatorską technikę rewitalizacji skóry. Od 2017 roku zajmuje się również implantacją nici PDO. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach oraz kongresach naukowych , zdobywając wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie nowych technik i metod zabiegowych.

Praktykę w zakresie medycyny estetycznej realizuje w Intermed Lublin ul. Głowackiego 35 oraz w Nałęczowie: Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA, ul.Słoneczna 20. Jako chirurg ogólny przyjmuje pacjentów w Intermed Lublin ul. Głowackiego 35 oraz w Luxmed Uzdrowisko Nałęczów al. Kasztanowa 6.

Kontakt

Rejestracja telefoniczna:
tel. kom.: 605 057 235
e-mail: kriochirurgia@gmail.com


Konsultacje i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej realizowane są w :
-  Intermed Lublin ul. Głowackiego 35
-  Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA Nałęczów
   ul. Słoneczna 20

Konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej:
- Intermed Lublin ul. Głowackiego 35
- Luxmed Uzdrowisko Nałęczów
  al. Kasztanowa 6