W dniu 15 września 2016 r minęło 15 lat od chwili, gdy głównym profilem prowadzonej przeze mnie praktyki, stała się medycyna estetyczna. Łączy się to ze szkoleniem prowadzonym przez Pana dr n. med. Eugeniusza Mielechowa, mającego olbrzymi wkład w propagowaniu i osobistym szkoleniu lekarzy, szczególnie w tematyce wykorzystywania stabilizowanego, usieciowanego kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej.

Pamiętam, jak niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, posługując się strzykawką, uczył nas, jak uczynić twarz bardziej pogodną, radosną i młodszą a usta, jeśli były takie oczekiwania, większymi, bardziej kształtnymi, symetrycznymi, bądź z podkreślonym konturem, czy wreszcie podniesionymi kącikami. Natychmiastowa satysfakcja pacjentów, profesjonalizm i entuzjazm dr Eugeniusza Mielechowa oraz zachęty z jego strony do wytężonej pracy skłoniły mnie do rozwijania w mojej praktyce profilu medycyny estetycznej.

Z kolei współpraca z Państwem Katarzyną i Arturem Cebera-Sudzińskimi, prowadzącymi w Nałęczowie ośrodek Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA, dała możliwość wielu ich gościom z kraju oraz zza granicy skorzystania z zabiegów upiększających i poprawiających estetykę, a mi - dużo satysfakcji.
Mam nadzieję , że w kolejnych latach nastąpi dalszy rozwój medycyny estetycznej, dzięki czemu pacjenci będą jeszcze bardziej zadowoleni z efektów mojej pracy.

Kontakt

Rejestracja telefoniczna:
tel. kom.: 605 057 235
e-mail: kriochirurgia@gmail.com


Konsultacje i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej realizowane są w :
-  Intermed Lublin ul. Głowackiego 35
-  Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA Nałęczów
   ul. Słoneczna 20

Konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej:
- Intermed Lublin ul. Głowackiego 35
- Luxmed Uzdrowisko Nałęczów
  al. Kasztanowa 6